Łukasz Bąk

adwokat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vehicula mi sit amet tellus feugiat; a tempor ligula cursus. Phasellus euismod arcu id finibus aliquam!
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu

Ochrona marki firmy leśnej

Łukasz Bąk14 listopada 20172 komentarze

Jeżeli obserwujesz ten blog to prawdopodobnie jest właścicielem firmy leśnej.

Twoja firma ma zapewne jakąś nazwę. Może nawet, aby wyróżniała się spośród setek innych zakładów usług leśnych, stworzyłeś kiedyś logotyp, czyli graficzny wzór, obraz, którym posługujesz się na swojej stronie internetowej, korespondencji firmowej itp.

W miarę upływu czasu, marka Twojej firmy leśnej staje się wartością samą w sobie.

Rynek usług leśnych w Polsce jest w fazie dynamicznego rozwoju. Nie wykluczone zatem, że kiedy czytasz ten wpis, właśnie ktoś zakłada ZUL-a i już wkrótce stanie z Tobą w szranki, tym bardziej, że przetargi w Nadleśnictwach są już w toku. Twój potencjalny konkurent będzie także myślał o tym jak nazwać swoje przedsiębiorstwo i jak wyróżnić je na tle innych.

Ochrona marki firmy leśnej

Jeżeli interesuje Cię w jaki sposób chronić nazwę własnej firmy i jej logotyp przed zakusami konkurencji, polecam Ci ten blog. Znajdziesz w nim całą masę informacji o prawnych aspektach zabezpieczania marki przed nieuczciwą rywalizacją. Pasja autora bloga, rzecznika patentowego Mikołaja Lecha, jest godna pozazdroszczenia i gwarantuje dostęp do przystępnej, zrozumiałej dla nie-prawnika wiedzy. Kiedy poszukuję jakichś informacji w dziedzinie, którą sam się nie zajmuję, zaglądam na tego bloga.

Życzę Ci miłej lektury!

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Listopad 15, 2017 o 11:14

Panie Łukaszu bardzo dziękuję za polecenie mojej blogowej twórczości.
Faktycznie wkładam wiele wysiłku w dzielenie się wartościową wiedzą.
Jeżeli Pan pozwoli to dodam jedynie, że dla osób, które nie mają czasu czytać prowadzę również podcast: https://znakitowarowe-blog.pl/category/podcast/
Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Listopad 15, 2017 o 13:23

Cała przyjemność po mojej stronie!

Jest Pan autorem pierwszego komentarza na tym, świeżym jeszcze, blogu! Bardzo dziękuję!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: