Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Z cyklu „Adwokat w terenie” – targi Eko – Las

Łukasz Bąk18 sierpnia 2020Komentarze (0)

Targi Eko – Las odbędą się w dniach 11 – 13 września w Szklarni k. Janowa Lubelskiego. To chyba impreza z kategorii tych, na których obecność jest wręcz obowiązkowa dla ludzi z branży.

Targi odbywające się w tym miejscu odwiedzę już drugi raz. Ostatnie, które miały miejsce w Mostkach, także miałem okazję oglądać.

Dziękuję redakcji Gazety Leśnej za zaproszenie, z którego zamierzam skorzystać i zasiąść na stanowisku celem udzielania konsultacji prawnych.

Im dłużej zajmuję się doradztwem na rzecz firm leśnych, tym większą mam szansę spotkać podczas takiego wydarzenia moich Klientów. Zapraszam zatem wszystkich do rozmowy, w  szczególności tych, z którymi jak dotąd utrzymujemy kontakty wyłącznie telefoniczne lub e-mailowe. W takim przypadku spotkanie będzie tym bardziej sympatyczne! Będziemy mogli pomówić o problemach z realizowaniem umów z Nadleśnictwami podczas epidemii, naliczaniu kar umownych, umowach konsorcjum, przygotowaniu do kolejnego sezonu przetargowego, szykujących się w przyszłym roku zmianach prawa zamówień publicznych oraz wielu innych kwestiach.

Do zobaczenia pod namiotem Gazety Leśnej w sobotę, 12 września, od rana aż do popołudnia!

Szczegółowe informacje o targach m.in. na portalu firmylesne.pl.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: