Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Do zobaczenia na Podlasiu – Forest Show Augustów

Łukasz Bąk18 czerwca 2021Komentarze (0)

Wstyd się przyznać, ale Podlasie poznałem dopiero niedawno. Znajomość tego regionu, wciąż nieco pobieżną, zawdzięczam współpracy z branżą leśną. To jeden z wielu pozytywnych efektów bliskich relacji ze środowiskiem

***

Miałem w ostatnich kilku latach ogromną przyjemność poznać fantastycznych ludzi z Podlasia. Współpracowaliśmy i nadal współpracujemy w tematach przetargowych i okołoprzetargowych. Wszystko, jak zawsze, kręci się wokół świadczenia usług leśnych.

Przedsiębiorcy z tego regionu (nie ujmując oczywiście innym zakątkom Polski) to bardzo sympatyczne i życzliwe osoby, które swoją pracę wykonują z wielką pasją. Podziwam ich determinację, w tym w walce o własne prawa. Mam przy tym wrażenie, że dla tych, których poznałem, konkurowanie oznacza działanie bez przekraczania pewnych granic przyzwoitości. W takim duchu świetnie się współpracuje!

Z Warszawy na Podlasie jest bliżej niż się wielu warszawiakom wydaje. Stąd moje klikukrotne wizyty w tych rejonach. Dzięki takim wyjazdom mam możliwość skonfrontowania własnej wiedzy prawniczej z potrzebami Klientów.

Podczas łącznie chyba kilkunastu wyjazdów poznałem miejsca urokliwe. Dowiedziałem się, że przyroda na Podlasiu jest piękna i różnorodna, a takie miejsca jak Augustów, Suwałki czy w końcu sam Białystok to zadbane, interesujące regionalne ośrodki. Odtąd usilnie namawiam wszystkich znajomych do wypoczynku w tych terenach. Nie pomylę się gdy powiem, że z roku na rok zyskują one na popularności.

***

Zgodnie z ideą, którą w niniejszym blogu nazwałem Adwokat w terenie, już niemal tradycyjnie, wybieram się za tydzień na najlepszą imprezę w branży leśnej, czyli

Forest Show Augustów.

Tym razem w atrakcyjnym turystycznie miejscu. Dobry teren na takie spotkanie, bo w okół nie brakuje rozwijajacych się firm. Po epidemii duża frekwencja chyba gwarantowana.

***

Zapraszam zatem na pogawędkę o sprawach prawno – leśnych, w tym o zmianach w prawie przetargowym. Jak zwykle będę dyżurował na stoisku organizatorów, którym już w tym miejscu serdecznie dziękuję za gościnę.

O szczegółach imprezy także TUTAJ.

Forest Show Augustów

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: