Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Domowe konsultacje prawnika w czasach zarazy

Łukasz Bąk23 marca 2020Komentarze (0)

Siedząc obydwaj zamknięci w czterech ścianach, zaczęliśmy z Rafałem Jajorem zastanawiać się jak wspomóc branżę leśną w czasie „zarazy”. Na pewno bowiem przedsiębiorcy zaczynają odczuwać bolesne skutki epidemii. Wiem o tym także na skutek kilkunastu rozmów przeprowadzonych w ostatnich dniach z ludźmi z różnych środowisk oraz działów gospodarki.

Na szczęście mamy do dyspozycji narzędzia zdalnej komunikacji!

Postanowiliśmy zatem z Rafałem nagrać pierwszą (jestem pewien, że nie ostatnią) zdalną rozmowę o wybranym, prawnym zagadnieniu pośrednio związanym z koronawirusem.

Film został udostępniony na portalu firmylesne.pl oraz na profilu Fb redakcji.

Wspólnie zachęcamy do obejrzenia!

Uwaga! Rozmowa zarejestrowana w pokoju dziecięcym (czego na szczęście nie widać), ponieważ to mój syn obecnie okupuje domowe biuro podczas internetowych zajęć szkolnych :).

***

Jesteśmy otwarci, aby poruszać wszelkie tematy nasuwające Ci się w związku ze szczególną sytuacją, z którą wszyscy mozolnie się mierzymy. Proszę zatem o sugestie w komentarzu do tego wpisu poniżej, za pośrednictwem skrzynki kontaktowej zarówno mojej jak i portalu lub po prostu telefonicznie.

 

 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: