Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Dzień Kobiet w firmie leśnej

Łukasz Bąk07 marca 2019Komentarze (0)

Dla zewnętrznego obserwatora biznes leśny kojarzy się z typowo męskimi zajęciami. Kto jak nie dobrze zbudowany facet da sobie radę przy ręcznym pozyskaniu albo wytrzyma wielogodzinne drgania i hałasy wewnątrz kabiny harwestera.

Panie odgrywają jednak w branży bardzo istotną rolę, czego doświadczam na co dzień prowadząc z nimi czasem wielogodzinne rozmowy.

Zakłady usług leśnych to w większości przypadków firmy rodzinne, prowadzone w duecie żona – mąż. Klientki, z którymi mam przyjemność współpracować są osobami niezwykle przenikliwymi, których przezorność hamuje nieco ułańskie zapędy małżonków. Piękną płeć w usługach leśnych cechuje dociekliwość i dokładność (np. w analizowaniu dokumentów), a także duża doza zdrowego rozsądku. Zastrzegam przy tym – znam takie właścicielki firm leśnych, które działają nie tylko zza biurka, ale również w terenie, osobiście nadzorując prace leśne.

Panie, zahartowane w wieloletnich bojach z monopolistą, wiedzą dobrze czego chcą, mają jasno sprecyzowane cele, które wspólnie zdarza nam się realizować. Ich konsekwencja w dążeniu do realizacji planów jest naprawdę godna podziwu i mnie, jako adwokata, wspiera chociażby we wprowadzaniu w życie ustalonych strategii procesowych. W sprawach sądowych czuję się pewniej, kiedy mam u boku zdecydowaną i zdeterminowaną Klientkę.

Biznes, który z pozoru jest męski, okazuje się bardzo kobiecy. Bez udziały płci pięknej branża byłaby zdecydowanie uboższa…

Wszystkim Paniom związanym z usługami leśnymi przekazuję serdeczne pozdrowienia, a w prezencie – fotografia z dorobku Małżonki:

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: