Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Wszyscy jesteśmy Ukraińcami

Łukasz Bąk24 lutego 20222 komentarze

Chyba nie pomylę się gdy powiem, że niemal każdy właściciel firmy leśnej zatrudnia obywateli Ukrainy. Nasi sąsiedzi swoją pracą mocno wspierają funkcjonowanie tej branży w Polsce – sa pilarzami, zrywkarzami, wykonują czynności hodowlane, serwisują maszyny. Moi Klienci doceniają ich jako solidnych, rzetelnych podwładnych – od razu dzisiaj, po ataku na Ukrainę, zdążyłem to usłyszeć. To są ludzie, którzy jak kiedyś (w zasadzie – całkiem niedawno) my, Polacy, ciężko pracują z dala od swoich bliskich, aby zapewnić im godny byt.

Te osoby i ich rodziny są dzisiaj w szczególnej, bolesnej sytuacji. Powinniśmy ich wspierać. Jeżeli Twój pracownik z Ukrainy potrzebuje jakiejkolwiek konsultacji prawnej, zgłoś się proszę do mnie. Udzielę jej z chęcia i oczywiście nieodpłatnie.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Urszula 27 lutego, 2022 o 00:21

Wszystkim życzę dużo dobrego, oby w końcu zapanował pokój na świecie.

Odpowiedz

Marek 17 maja, 2022 o 10:42

Wspieramy Ukraińców wiedząc że walczą i o naszą wolność!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: