Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Targi leśne w Borsku – Forest Show – do zobaczenia 22 października!

Łukasz Bąk16 października 2022Komentarze (0)

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem okazję brać udział w targach leśnych Forest Show organizowanych przez wydawnictwo Lasmedia. Albo to ja nie dojechałem na nie, albo dawno w ogóle tej imprezy nie było.

Tak czy owak wkrótce będzie okazja, aby to nadrobić.

Targi leśne w Borsku – Forest Show

Targi leśne w Borsku – Forest Show

Już 22 października odbędzie się kolejna edycja spotkania. Jak zwykle będę dyżurował na stanowisku organizatorów.

Tym razem także przewidziana jest rozmowa moja i Rafała Jajora, redaktora naczelnego Gazety Leśnej, na scenie głównej targów, na temat bieżących, branżowych problemów prawnych.

Zapraszam wszystkich tych, których znam, a których dawno nie miałem szansy zobaczyć.

Zapraszam także tych, których nie znam, a którzy potrzebują pomocy prawnej.

Jak się bowiem okazuje, przetargi już wystartowały. W niektórych Nadleśnictwach terminy złożenia ofert są zaledwie dwutygodniowe. Jest zatem mało czasu.

Ktokolwiek jednak ma dylemat, czy poświęcić go na przygotowanie dokumentów czy na przyjazd do Borska celem przed przetargowych konsultacji, niech pozbędzie się wątpliwości. Lepiej przyjechać!

Szczegółowe informacje o imprezie znajdują się pod tym linkiem.

Łukasz Bąk
adwokat

***

Z cyklu „Adwokat w terenie” – targi Eko-Las

Targi Eko – Las odbędą się w dniach 11 – 13 września w Szklarni k. Janowa Lubelskiego. To chyba impreza z kategorii tych, na których obecność jest wręcz obowiązkowa dla ludzi z branży.

Targi odbywające się w tym miejscu odwiedzę już drugi raz. Ostatnie, które miały miejsce w Mostkach, także miałem okazję oglądać.

Dziękuję redakcji Gazety Leśnej za zaproszenie, z którego zamierzam skorzystać i zasiąść na stanowisku celem udzielania konsultacji prawnych [Czytaj dalej…]

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: