Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Eko – Las w Świebodzinie – tradycyjne konsultacje prawne

Łukasz Bąk02 września 2021Komentarze (0)

Na szczęście branża targowa łapie oddech po epidemicznej przerwie. Dzisiaj ruszła duża impreza leśna Eko – Las w Świebodzinie.

Jeszcze mnie tam nie ma, ale wkrótce (w sobotę) będę.

Jak zawsze skorzystam z uprzejmej gościnności redakcji Gazety Leśnej. Na stoisku Gazety będę dyżurował w sobotę przez cały, targowy dzień.

Zapraszam wszystkich do konsultacji w branżowych sprawach prawnych. Ktokolwiek potrzebuje porady, znajdzie ją już w sobotę na targach Eko-Las.

Mamy dostatecznie dużo czasu, żeby dosyć szczegółowo omówić zmiany w prawie przetargowym, problemy z kontahentami, umowy z Nadleśnictwami itp. Tematów do rozmowy nie brakuje.

Szczegółowe atrakcje przewidziane przez redakcję – tutaj.

Do zobaczenia!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: