Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Pełnomocnictwo dla lidera konsorcjum – wzór do pobrania

Łukasz Bąk10 września 2018Komentarze (0)

Pełnomocnictwo dla lidera konsorcjum to jeden z tych dokumentów, który pojawia się niemal przy każdym przetargu na usługi leśne.

Wspominałem już kiedyś o kłopotach we wzajemnych relacjach pomiędzy konsorcjantami. To jest link do wpisu na ten temat.

Jednym z narzędzi ułatwiających współpracę jest odpowiednio przygotowane pełnomocnictwo dla lidera konsorcjum.

Zapraszam Cię do skorzystania z przygotowanego przeze mnie wzoru takiego właśnie dokumentu.

Pełnomocnictwo dla lidera konsorcjum Jest do Twojej dyspozycji w formie edytowalnej.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z dokumentu, pobierz poradnik znajdujący się w kolumnie po lewej stronie, w którym znajdziesz link do wzoru pełnomocnictwa.

Jak to ze wzorami bywa, nie koniecznie będzie odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom. W razie pytań dotyczących modyfikacji, skontaktuj się proszę ze mną poprzez komentarz do niniejszego wpisu lub formularz kontaktowy.

***

UWAGA: ZAUWAŻYŁEM, ŻE NINIEJSZY WPIS CIESZY SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM.

WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY TRAFILI TUTAJ, A NIE PROWADZĄ FIRMY LEŚNEJ ZAPEWNIAM: WZÓR PRZYDA SIĘ WAM W KAŻDYM POSTĘPOWANIU PRZETARGOWYM, NIEZALEŻNIE OD JEGO PRZEDMIOTU. PAMIĘTAJCIE TYLKO, ABY ZMODYFIKOWAĆ ODPOWIEDNIO NAZWĘ ZAMAWIAJĄCEGO WPISANEGO WE WZORZE JAKO „NADLEŚNICTWO …”.

***

To zdjęcie zrobiłem opuszczając parking na zakończonych wczoraj Targach Eko – Las w Mostkach k. Świebodzina. O refleksjach dotyczących mojego pobytu wkrótce napiszę parę słów

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: