Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Czy miniportal UZP działa poprawnie?

Łukasz Bąk30 listopada 2019Komentarze (0)

Chciałbym, aby ten wpis był inny od pozostałych, tj. aby pomogli przygotować go czytelnicy.

Otrzymuję zgłoszenia od różnych osób, że pojawiają się problemy z miniportalem używanym w przetargach na usługi leśne. Jest co najmniej kilku oferentów, których pliki z ofertami po prostu nie otworzyły się podczas sesji otwarcia ofert.

Nie przesądzam, jaka była przyczyna. Niezależnie od tego, czy pomylił się oferent (np. dwukrotnie szyfrując pliki z ofertą) lub zawiódł system, może się okazać, że miniportal po prostu nie jest dostatecznie funkcjonalny.

Zgodzimy się bowiem co do tego, że narzędzie służące elektronicznym przetargom powinno być tak skonstruowane, aby jak najmniej trudności sprawiało wykonawcom i w jak najmniejszym stopniu narażało ich na niepotrzebne problemy.

Jeżeli zatem masz jakieś informacje ze swojego lub sąsiedniego przetargu w powyższej sprawie, proszę o krótki komentarz pod tym wpisem.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: