Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Długi kontrahenta – artykuł w najnowszej Gazecie Leśnej

Łukasz Bąk15 sierpnia 2019Komentarze (0)

Rafał Jajor i jego załoga nadal publikują moje teksty w najlepszym, branżowym miesięczniku w Polsce, czyli Gazecie Leśnej. Jestem im za to bardzo wdzięczny i niniejszym, na łamach bloga, składam podziękowania!

Redakcja robi to pomimo, że mam nagminne problemy z terminowym dostarczaniem artykułów. To jest tak jak z większością prawników, którzy w ostatnim dniu na wniesienie odwołania, przyspieszonym krokiem i niemal na bezdechu wędrują nocą na pocztę główną w Warszawie, aby tuż przed godz. 24.00 nadać list do sądu (liczy się data stempla pocztowego). Warto wybrać się czasem przed północą w to miejsce, aby spotkać znajomych z palestry 🙂

Póki Gazeta akceptuje moje wybryki, zachęcam do lektury! Do mnie kolejne egzemplarze trafiają na samym początku miesiąca, więc Ty także już swój, sierpniowy numer, powinnaś/powinieneś dawno mieć. Jeżeli nie, daj proszę znać, użyję osobistej znajomości z redaktorem naczelnym, aby zagubiona przesyłka w końcu dotarła.

W tej edycji ukazał się kolejny już tekst mówiący o rozliczeniach na linii Nadleśnictwo – wykonawca – podwykonawca. Tym razem z perspektywy problemów finansowych firmy, która jest w środku łańcucha rozliczeń, czyli wykonawcy.

Tych, którzy doświadczają zawirowań w płynności finansowej na rynku usług leśnych, uprzejmie zachęcam do lektury.

***

Z wakacji – w obiektywie Małżonki:

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: