Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Uważaj na zmienione dokumenty przetargowe

Łukasz Bąk21 października 2021Komentarze (0)

Sezon przetargowy czas zacząć! Są już Nadleśnictwa, które uruchomiły postępowania.

Co ciekawe, ledwie procedura jest w toku, niemal od razu pojawiają się zmiany w dokumenacji. Zamiast pierwotnych, po kilku dniach publikowane są nowe dokumenty przetargowe, w tym sama specyfikacja.

Trzeba być bardzo ostrożnym. 

Przygotowując ofertę, dokładnie sprawdź, który plik dostępny na platformie jest aktualny.

Jeżeli popełnisz błąd i np. skorzystasz z nieaktualnego formularza ofertowego i kosztorysu, Twoja oferta wprost po otwarciu trafi kosza.

Równie starannym warto być śledząc publikację ewentualnych odpowiedzi na zapytania do specyfikacji. Mogą tam znaleźć się cenne informacje o warunkach przetargowych.

***

W lesie, do którego chodzę na spacery, trwają akurat cięcia selekcyjne. Czy to trzebież, czy też czyszczenie późne?

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: