Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Z cyklu „Adwokat w terenie” – nowy harwester w ZUL-u

Łukasz Bąk30 stycznia 2018Komentarze (0)

Na zdjęciu poniżej, harwester – nowy nabytek jednego z moich klientów.

Fotografię wykonałem osobiście, tuż po wizycie w sądzie, brnąc w błocie pomimo „oficjalnego” stroju.

Adwokat, aby zapewnić dobrą usługę, powinien jak najwięcej wiedzieć o działalności obsługiwanych przez niego firm.

Korzystam zatem z okazji i od czasu do czasu ruszam w teren.

Tak się składa, że zakłady usług leśnych, z którymi mam przyjemność współpracować, bywają rozproszone po całym kraju, w odległych zakątkach. Dzięki temu, spoglądam na prawo nie tylko z perspektywy warszawskiej kancelarii, ale także lokalnych spraw, problemów czy pytań. Po każdej takiej wizycie jestem bogatszy o nowe doświadczenia.

Dodam, że tym razem, oprócz zaplanowanej rozprawy, miałem okazję wsiąść w nowy, terenowy wóz właściciela firmy i eksplorować z nim okoliczne bezdroża.

Podczas przejażdżki omawialiśmy: przebieg tegorocznych przetargów, windykację nieściągniętej należności (pozew w przygotowaniu), efektywność prac nowego harwestera, a nawet sprawy spadkowe sąsiadów…

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: