Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Zbiórka na rzecz poszkodowanej firmy leśnej

Łukasz Bąk29 czerwca 2021Komentarze (0)

Branża leśna jest trochę jak Dr. Jekyll i Mr. Hyde – ma dwa, skrajnie odmienne oblicza.

Jedno z nich to zacięta rywalizacja, walka o przetargi i zamówienia, wnikliwe patrzenie konkurentom na ręce. Na tych zmaganiach korzystają…. na pewno prawnicy :).

Na szczęście jest jeszcze druga twarz. To długoletnie, koleżeńskie relacje, bliska współpraca, pomoc tym, którzy polegli w przetargach i potrzebują wsparcia w oczekiwaniu na kolejną szansę w Nadleśnictwie. Wiele razy słyszałem od klientów:

Odstępuję swoje zlecenia, pomagam znajomym, bo nie mają w tym roku pracy.

Tak więc do tej drugiej twarzy odwołuję się przekazując link, gdzie zbierane są środki na pomoc firmie dotkniętej pożarem. Płomienie zniszczyły forwarder, główne źródło dochodów przedsiębiorstwa.

Znając właścicieli mam przekonanie, że pomimo nieszczęścia, dadzą radę.

Trzymam za to mocno kciuki!

Wsparcia można udzielić TUTAJ

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: