Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Dochodzenie wierzytelności przez Zakład Usług Leśnych

Łukasz Bąk07 czerwca 2018Komentarze (0)

Jedną z zalet współpracy z Lasami Państwowymi jest to, że dają gwarancję wypłacalności i terminowości realizacji faktur.

Zdarza się jednak, że ZUL-e wykonują usługi dla innych przedsiębiorców, którzy nie zawsze chcą płacić na czas. Wtedy pojawia się problem dochodzenia wierzytelności.

***

Nie wiem czy masz świadomość, że ten blog nie działa w próżni. Jestem częścią sporej grupy prawniczych blogerów zorganizowanych pod egidą Rafała Chmielewskiego i jego firmy web.lex.

Oprócz tego, że prowadzę swojego bloga, regularnie zaglądam także do kilku innych i dzisiaj chciałbym polecić Ci wpis zamieszczony na jednym z nich.

Jest to blog właśnie o dochodzeniu wierzytelności, prowadzony przez mecenasa Karola Sienkiewicza. Autor porusza w nim wiele ciekawych tematów związanych  ze ściąganiem zaległych należności.

Polecam Ci  syntetyczny, ale jakże prawdziwy wpis, który nosi tytuł Prawda o windykacji. Sam prowadzę wiele spraw windykacyjnych i podpisuję się pod tym wpisem rękami i nogami.

O inny blogu „z rodziny” pisałem już kiedyś tutaj.

***

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: