Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Jak wypełnić JEDZ – elektronicznie

Łukasz Bąk12 czerwca 2018Komentarze (1)

Czytelniczka bloga, Pani Kinga, komentując ten wpis dopytywała mnie jak wypełnić JEDZ. Pani Kinga posługuje się już elektroniczną formą dokumentu i opatruje go kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Jak wypełnić JEDZ elektronicznie?

JEDZ jest formularzem, który obowiązuje w całej Europie. We wszystkich państwach członkowskich koniecznym jest już posługiwanie się JEDZ-em w taki sposób, jak robi to Pani Kinga.

Komisja Europejska udostępnia narzędzie, które umożliwia łatwe generowanie formularza. Nazywa się ono e-ESPD.

Narzędzie jest dostępne na tej stronie internetowej. Dzięki niej możesz w prosty sposób stworzyć JEDZ, stopniowo uzupełniając wszystkie wymagane przez zamawiającego rubryki.

Na koniec generujesz plik i opatrujesz go podpisem elektronicznym. Na własne potrzeby możesz egzemplarz dokumentu wydrukować i zarchiwizować w tradycyjnej formie.

***

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Inka 17 lipca, 2019 o 11:14

Witam, osobiście absolutnie zgadzam się z Twoim tekstem !

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: