Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Ten blog ma już rok!

Łukasz Bąk16 października 2018Komentarze (0)

Wczoraj upłynął rok, od kiedy zacząłem prowadzić tego bloga. Co ciekawe, rocznica istnienia bloga niemal zbiega się z rocznicą urodzin mojej córki… 🙂

Dziękuję, że tutaj zaglądasz i śledzisz kolejne wpisy. Statystki wskazują, że czytelników jest coraz więcej, co jeszcze bardziej mobilizuje mnie do blogowania.

W minionym roku poruszałem kwestie tak jak m.in.:

Trochę wcześniej wspominałem też o unieważnianiu przetargu czy sukcesach ZUL-i przed sądami.

Tematów zebrało się sporo. Okazuje się jednak, odkryłem to już dawno temu, że branża leśna jest istną kopalnią ciekawych zagadnień prawnych. Problemów na kolejne miesiące, a może nawet lata, na pewno nie zabraknie.

Jeżeli jest coś, co interesuje Cię już teraz, napisz proszę o tym albo w komentarzu do tego wpisu albo za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: