Łukasz Bąk

adwokat

Doradztwem prawnym zajmuję się od 2007 r. Jestem pełnomocnikiem w sprawach cywilnych i gospodarczych, opiniuję i piszę umowy, doradzam w bieżącej działalności firm, czasem także bywam obrońcą w procesach karnych.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu elektronicznym

Ten blog nie działa w próżni – o prawniczej blogosferze

Łukasz Bąk09 grudnia 20184 komentarze

Mój blog stanowi część większego projektu. Jest bowiem w Polsce grupa miłośników prawa, którzy podobnie jak ja, dzielą się swoją wiedzą w internecie, prezentując przy tym podobną filozofię prawniczego blogowania.

Listę wszystkich blogów, o których wspominam możesz przejrzeć tutaj.

Jak zapewne zauważysz, znajdują się tam autorzy piszący o naprawdę wąskich i odległych od Twojej branży dziedzinach, np.:

Spośród nich chciałbym polecić Ci jeden zajmujący się tematyką dotyczącą każdego z nas. Przyznaję, że sam nie bardzo „czuję temat” i zaglądam do tego bloga, kiedy poszukuję informacji na potrzeby choćby własnej działalności. Mówię o ochronie danych osobowych i blogu www.wszystkoorodo.pl.

Szczerze polecam Ci tę lekturę!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 609 666 103e-mail: lukasz.bak@jaskot-bak.pl

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Adam 9 grudnia, 2018 o 19:39

Panie Mecenasie! Ślicznie dziękuję za kilka słów o moim blogu. Bardzo mi miło. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Odpowiedz

Łukasz Bąk 9 grudnia, 2018 o 22:31

Cała przyjemność po mojej stronie!

Odpowiedz

Agnieszka 10 grudnia, 2018 o 07:24

Dziękuję bardzo za wyróżnienie 😉 blog psiparagraf.pl dopiero startuje i mam nadzieję że będzie hitem w swojej branży. Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Bąk 10 grudnia, 2018 o 10:09

Pani Agnieszko, trzymam mocno kciuki! Tematyka bardzo oryginalna i ciekawa! Z doświadczenia mogę potwierdzić, że niszowe blogi naprawdę mają sens.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Bąk Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lukasz.bak@jaskot-bak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: